Güngören Web Tasarım » Tek Sınıflı Marka Başvuru Ücreti Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 514.09 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.
Güngören Web Tasarım » Tek Sınıflı Marka Başvuru Ücreti
Güngören Web Tasarım
Güngören Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Gündoğdu Sk. 34164 Güngören İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU ÜCRETİ

514.09 ₺ + KDV 999 ₺
Ürün Puanı:

Tek sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.

Sınıfları İncele
0 TL
 • TÜRKPATENT Ücreti 88.39 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 175.70 TL
 • Hizmet Ücreti 250.00 TL
 • KDV Matrahı 338.39 TL
 • KDV Tutarı %18 60.91 TL
 • Genel Toplam 575 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

TEK SINIFLI MARKA TESCİL BAŞVURU TOPLAM MALİYETLER

şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Tek Sınıflı Marka Başvuru 280 ₺ (KDV Dahil) 250 ₺+KDV  575 ₺ (KDV Dahil)
Tescil Kesinleştiğinde ödenecek 10 yıllık belge düzenleme ücreti 750 ₺ (KDV Dahil) 200 ₺+KDV  986 ₺ (KDV Dahil)
TOPLAM MALİYET 1.561 ₺ (KDV DAHİL


TEK SINIFLI MARKA BAŞVURUSU

1. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak  sınıflar yani mal/hizmet listesi, marka ismi, başvuru sahibi hususlarında müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

2. Müvekkilden alınan bilgiler üzerine başvuru yapılacak ayrıntılı marka sorgulama, araştırma ve inceleme yapılmaktadır.

3. Başvuru yapılacak marka isminin uygun olması halinde müvekkilden yazılı onay alınarak  başvuru yapılmakta ve resmi TÜRKPATENT başvuru belgesi ve işlem faturası başvuru sahibine gönderilmektedir.

4. Şayet başvuru yapılacak markanın re’sen ve/veya itiraz üzerine ret riski varsa gerekçeleriyle birlikte başvuru sahibine  yazılı bildirilir ve ya yeni bir isim belirlemesini ve/veya  bir şekilde mevcut marka isminin kullanmak istemesi halinde ise, tescil kriterlerini sağlayacak çözümler geliştirilmekte ve başvuru sahibine yazılı bildirilmektedir. Nihai olarak başvuru sahibinin uygun görmesi ve yazılı onayı alındıktan sonra da tek sınıflı marka tescil başvurusu yapılır ve başvuru belgesi ve işlem faturası e-posta yoluyla başvuru sahibine gönderilir.

5. Marka başvurusu oldukça kısa ve kolaydır. Önemli olan başvuru öncesi yapılan araştırma, inceleme ve değerlendirmedir. Başvuru süreci veya marka tescil sonrası olası re’sen red ve/veya itiraz üzerine red ve/veya bir şekilde dava konusu olması halinde  telafisi güç maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. 

6. Marka tescil sürecindeki tüm marka işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Tescil Ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Güngören Web Tasarım,  her marka tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  tüm riskleri yazılı raporlamakta, şayet risk varsa bunları bertaraf edecek yenilikçi çözümler üretmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Logo ( logo yoksa kelime markası olarak başvuru yapmak istediğinizi belirtiniz.)
 2. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir.
 1. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 2. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Avatar

Alp (1 Mart 2020)

Hızlı güvenilir.

Puan:


Avatar

Ahmet (1 Mart 2020)

Gerçekten çok iyi fiyat, bundan başka ödeme olacak mı?

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz